HAKKIMIZDA

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız 2008 yılında kurulmuş olup, Bilişim Teknolojilerinin lider markaları ve güvenilir/güçlü iş ortaklarıyla çalışarak, bu sektörde önde gelen ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. 


Sektördeki Marka kimliğimizi geleceğe taşımak adına; teknolojinin ve iş hayatının sürekli değişen ihtiyaçlarına hızla adapte olan, yenilikçi ve nitelikli kadromuzla, kaliteli ve doğru ürünlerle hızlı çözümler üreterek, müşterilerimizin iletişim sistemlerini en verimli şekilde kullanmalarını ve geliştirmelerini sağlamaktayız. 


Elde etmiş olduğumuz tecrübeler ve bilgi birikimlerimizle, tasarım ve projelendirme aşamasından, proje yönetim, uygulama ve teslim aşamalarına kadar tüm süreçlerde, müşteri memnuniyeti odaklı stratejik çözümler sunmaktayız. 


Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve sağlamış olduğumuz güvenirlilik, çalışma prensiplerimiz arasında en değerli ilke olup, hedeflerimize daima gelişen teknoloji ve standartlarla uyumlu olarak ilerlemekteyiz.

FAALİYETLERİMİZ

Veri Merkezi ve havalimanlarından, otel, çok katlı binalar, fabrika ve iş yerlerine kadar, "Bilgi ve İletişim Sistemleri" alanında; projelendirme, ürün ve hizmet temini, proje yönetimi, kontrol ve danışmanlık gibi iş sürecinin tüm aşamalarına dönük faaliyet yürütmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Her projede müşterilerimize değer katarken, yeni şeyler öğrenerek hızla gelişen sektöre ayak uydurmak ve bu bilgileri müşterilerimize aktarmak.

Proje tabanlı değil, müşteri tabanlı düşünerek uzun soluklu, kalıcı müşteri ilişkileri kurmak.

Müşterilerin beklenti ve isteklerine tam anlamıyla cevap verebilmek adına, firmamızın teknik donanım ve insan kaynakları yeterliliğini arttırmak.

Verilen hizmeti, zamanında ve kaliteli sunabilmeyi sağlamak, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmek.

Malzemede kalite, Hizmette kalite, İnsan kaynaklarında kalite ve Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak.


SERTİFİKALAR

KALİTE BELGELERİMİZ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon